Geçmişe köprü, sorunlarınıza çözüm

                                     DERİNLİK

                                                                                     Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık

Anasayfa

 

EĞİTMENLERİMİZ

Günay YALÇIN ERCOŞKUN, PLT, M.Sc.

Günay Yalçın, merkezi A.B.D.'de bulunan ve dünyanın tek geçmiş yaşam terapisi sertifikasyon kurumu olan Uluslararası Regresyon Terapistleri Bord'undan (IBRT) sertifika almış ilk Türk Geçmiş Yaşam Terapistidir.

Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu olan Günay Yalçın, 1992 yılında İspanya'da lisans sonrası uzmanlık programını ve 1994 yılında da Ankara Üniversitesinde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Daha sonra ODTÜ Bilgi Teknolojileri Programını bitirerek bilgisayar sektöründe çalışmaya başlamıştır. Sektörünün lider firması başta olmak üzere çeşitli şirketlerde yedi yıl proje yöneticisi, satınalma uzmanı ve network ürünleri satış müdürü olarak çalışmıştır.

Ancak daha çok ilgisini çeken ruhsal konularla daha fazla ilgilenebilmek ve insanın içine giden yolculukta tecrübelerini herkesle paylaşabilmek için, kendi isteği ile sektörden ayrılarak 2006 yılında Derinlik Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. şirketini kurmuştur.

Kişisel gelişim, ruhsallık ve içsel gelişim konularında 20 yıldan fazla bir süredir çalışmakta, araştırmalar yapmaktadır. 1992 yılından beri Ankara Ruhsal Araştırmalar Derneği (ARAD) üyesidir. ARAD bünyesinde geçmiş yaşam terapisi, metapsişik araştırmalar, insanın gelişimi ve ruhsallık gibi konularda konferanslar vermekte, ARAD Bülteni ve Ruh ve Madde Dergisi başta olmak üzere çeşitli dergilerde yazılar yazmaktadır.

Günay Yalçın  IBRT Başkanı Dr. Janet Cunningham ve önceki Başkanı Jeffrey Ryan'dan Geçmiş Yaşam Terapisi eğitimlerini almıştır. IBRT'den sertifikalı ilk Türk Geçmiş Yaşam Terapisti olan Günay Yalçın halen Avrupa Regresyon Terapistleri Birliği'nin (EARTh) sertifikalı profesyonel üyesidir.

Kökeni geçmişten kaynaklanan sorunlarından kurtulmak isteyenlere Geçmiş Yaşam Terapisi ile yardımcı olmaya çalışan Günay Yalçın ayrıca bu bilgileri daha geniş kitlelerle paylaşabilmek için Atölye Çalışmaları yapmakta, seminerler vermektedir. (PLT: Past Life Therapist, Geçmiş Yaşam Terapisti)

Jeffrey Ryan ve Dr. Janet Cunningham tarafından ABD'de kurulan Dünya Regresyon Enstitüsü'nün (World Regression Institute) Türkiye başkanıdır.

Günay Yalçın 2010 yılında Selçuk Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı.

 

Dr. Janet CUNNINGHAM

Regresyon terapisi alanında uluslararası ün yapmış bir uzman ve yazardır. Transpersonel danışmanlık yapmaktadır. Seminerler düzenlemektedir. IBRT’nin başkanıdır. IARRT’nin eski başkanıdır. California eyaletinde Profesyonel Regresyon Terapisi Enstitüsü’nde görev yapmaktadır. ABD’nin Columbia eyaletinde “Şuur Dışına Girişler” adında özel uygulamalar yapmaktadır. Aynı zamanda “Heritage Authors” adlı kurumun başkanlığını yapmaktadır. Antik Mısır’da Bedenler üzerine spritüel inanışlar ve günümüz farkındalık araştırmaları konusunda çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca şimdiki enkarnasyon öncesinde yaşamlar arası merhaleler konusunda da çalışmalar yürütmektedir. İnsan Bilimleri ve Profesyonel Danışmanlık alanında, Danışmanlık Psikolojisi alanında, Sağlık ve İnsan Bilimleri alanında akademik dereceleri vardır. “A Tribe Returned, Inner-Selves: The Feminine Path to Weight Loss” adlı kitabın yazarıdır. “Caution: Soul Mate Ahead!”, “Weight Solutions; The New Body-Mind Spirit Approach”, “Love’s Fire: Beyond Boundaries,” “Love’s Fire: Eternal Journey” ve “Love’s Fire: Initiation into the 21st Century” adlı kitaplarda da başka yazarlarla ortak çalışmalara imza atmıştır. Jeffrey Ryan ile birlikte regresyon terapisi eğitimi verilen World Regression Institute'nin kurucusudur. (www.janetcunningham.com)

 Jeffrey J. RYAN

Geçmiş Yaşam Terapisi’nde uluslararası olarak ün yapmış bir eğitmen ve terapisttir. Eski adıyla Geçmiş Yaşam Araştırmaları ve Terapileri Birliği (APRT) olan Uluslararası Geçmiş Yaşam Araştırmaları Birliği’nin (IARRT) eski başkanıdır. Geçmiş Yaşam Terapisi konusunda, günümüzde bütün Kuzey Amerika’da standart olarak kabul edilen bir program oluşturmuştur. Regresyon Terapisi alınana girecek olan sağlık personeline eğitim vermek için bütün Kuzey Amerika’yı dolaşmaktadır. Uluslararası Regresyon Terapisi Kurulu’nda (IBRT) yöneticilik görevini yerine getirmektedir. Sayısız esere imza atmıştır. ABD’nin New Jersey eyaletinde özel uygulamalar yapmaktadır. Doğu Felsefesi ve Dini konusunda doktorasını tamamlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. Psikoloji alanında üniversitesi diploması ve Davranış Danışmanlığı alanında yüksek lisans derecesine sahiptir.            Ana sayfa...

 

Anasayfa ]

Send mail to  gunay@derinlik.org  with questions or comments about this web site.
Copyright © 2008 DERİNLİK KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ
Last modified: 20/05/2019